חדר שינה בסגנון כפרי

חלומות מיטות ומזרנים / חדר שינה בסגנון כפרי

מיטה זוגית מעץ מלאעיצוב חדר שינה בסגנון כפרי מתאים למי שאוהב טבע, שכן עיצוב החדר יעשה תוך שימוש בחומרים טבעיים, ובעיקר עץ טבעי, וגוונים רגועים השואבים השראה מן הטבע, כגון גוונים של חום ומוקה, ירוק ואוף-וייט. לזוגות אשר מבקשים ליצור מראה צבעוני ונועז יותר, מומלץ לשלב אלמנטים בצבעי תכלת או טורקיז.

מיטה זוגית מהווה ללא ספק את המוקד המרכזי בחדר. בעיצוב חדר שינה בסגנון כפרי מומלץ לבחור במיטה זוגית מעץ מלא בגוונים טבעיים של העץ, בהתאם לטעמכם. כלומר, בכדי ליצור את המראה הכפרי אין זה משנה האם המיטה עשויה מעץ בהיר או כהה, כל עוד המראה הטבעי נשמר. בכדי ליצור מראה דומיננטי במיוחד, ניתן לבחור במיטה גדולה ומאסיבית, עם מסגרת בולטת מעבר לקווי המזרן, וראש מיטה תואם. גם אם ברשותכם תקציב מוגבל, ללא ספק תוכלו למצוא מיטה זוגית במבצע אשר תתאים לסגנון המבוקש, או לבחור במיטת עץ במראה הקלאסי, ולהעניק למיטה ולחדר השינה את הסגנון המבוקש באמצעות יתר הפריטים והאלמנטים בחדר.

להשלמת המראה הכפרי, השתמשו במצעים וכיסויי מיטה מבדים טבעיים. מיטה זוגית שמעליה שמיכה או כיסוי מיטה מצמר עם גדילים או פרנזים, או כיסוי מיטה עם “שמלה” (skirt) אשר תיפול מצידי המיטה, תתרום למראה החמים והביתי. כדאי לבחור במצעים בגוונים של שמנת, בז’ או חום ולהוסיף נגיעות של צבע או הדפסים באמצעות כריות בצבעים דומיננטיים או בהדפסים משובצים או פרחוניים.

אלמנט נוסף אשר יוסיף יופי וישלים את המראה הכפרי הוא שידות חדר שינה משני צידי המיטה הזוגית. רצוי לרכוש שידות תואמות למסגרת המיטה, אם כי לא חייבת להיות התאמה מושלמת בין המיטה לשידות, כל עוד פרטי הריהוט יהיו מבוססים על אותו גוון עץ. 

בחרו אביזרים משלימים אשר יתאימו לסגנון הכפרי של החדר כגון גופי תאורה עם אהילי בד, פרטים דקורטיביים מעץ ו/או ממתכת, מראה בעלת מסגרת במראה עתיק, שידת איפור, שטיח מרשים, וילונות מבדים טבעיים ועוד. ניתן לשלב פריטי וינטג’, פריטים שעברו שחזור או פריטים חדשים אשר מדמים את המראה העתיק. את הקירות מומלץ לצבוע בצבעים שקטים כגון שמנת, אשר יחמיאו וידגישו את רהיטי העץ. התאורה בחדר שינה בסגנון כפרי צריכה להיות באמצעות אור צהוב וחם, אשר ישרה אווירה נינוחה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מהו מזרן אורטופדי

רכישת מיטה זוגית דרך האינטרנט

מיטה זוגית מרופדת

התקשרו עכשיו

0