מזרון קפיצים מבודדים

חלומות מיטות ומזרנים / מזרון קפיצים מבודדים

מזרון קפיצים מבודדיםבשנים האחרונות אנו עדים להתפתחויות טכנולוגיות בתהליכי הייצור של מזרנים, והמונח מזרן אורטופדי הפך לשם נרדף למזרן איכותי ומתקדם. מחקרים רבים בוצעו מתוך הבנת ההשפעה המשמעותית שיש לאיכות השינה על הבריאות הפיזית של האדם, התפקוד שלו ביום יום וכן ההשפעות המצטברות שלה בטווח הארוך. כיום יוצרים לשוק באופן תדיר מזרונים חדשים ומתקדמים שמטרתם לאפשר תמיכה באזורים השונים של המזרון כדי לאפשר לגב לנוח עליו תוך שמירה על הקימור הטבעי שלו.

המונח מזרן אורטופדי כולל בתוכו סוגי מזרונים שונים, אשר נבדלים בין היתר בחומרים מהם הם עשויים ובמבנה הפנימי שלהם. בין הטכנולוגיות המתקדמות ביותר אשר משולבות כיום בתהליך ייצור המזרונים ניתן למנות את מערכת הקפיצים המבודדים. למעשה, ישנם שני סוגים של מערכת קפיצים מבודדים, כלומר קפיצים אלסטיים שאין מגע ביניהם: מערכת בה כל קפיץ מוכנס ב”כיס” מיוחד בליבת המזרן (קפיצי פוקט), ומערכת בה הקפיצים נמצאים בתוך חללים במזרון דמויי שרוולים, והם מחוברים כל אחד בנפרד למוט מתכת.

במזרון קפיצים מבודדים כל קפיץ וקפיץ פועל באופן עצמאי, כך שכיווץ של אחד הקפיצים איננו משפיע על הקפיצים האחרים הקרובים אליו. תכונה זו מגלמת בתוכה יתרונות רבים. ההפרדה המוחלטת בין הקפיצים גורמת לכך שזוג יכול לישון לאורך הלילה מבלי שתזוזה של אחד מהם על המזרן תפריע לאחר. ללא ספק, מזרון קפיצים מבודדים מהווה פתרון מעולה לאנשים אשר מתעוררים בקלות מכל תזוזה של בן הזוג.

יתרון נוסף של מזרון קפיצים מבודדים הוא התמיכה המירבית שהוא נותן לגב ולגוף כולו.המזרן מפחית את הלחץ על עמוד השדרה למינימום ומעניק תמיכה נקודתית לכל חלקי הגוף. הודות לכך, מזרן אורטופדי עם קפיצים מבודדים מאפשר תמיכה אופטימלית ותחושה נעימה בשכיבה על המזרן. מערכת הקפיצים המתקדמת מספקת תמיכה נקודתית , מפחיתה לחצים מעמוד השדרה ומונעת היווצרות כאבי גב ושרירים עם הקימה בבוקר. כתוצאה מכך, מזרון קפיצים מבודדים מאפשר שינה איכותית ויקיצה בתחושת רעננות וחיוניות. מזרן קפיצים מבודדים מומלץ גם לבעלי משקל גוף כבד. הודות לקפיצים המבודדים, המזרן יכול להציע התנגדות טובה יותר למשקל הגוף ולתמוך בו בצורה טובה יותר.

רשת חלומות מציעה מגוון רחב של דגמי מזרונים אורטופדיים, ביניהם מזרני קפיצים מבודדים. כל המזרנים של רשת חלומות הינם מזרנים איכותיים אשר יאפשרו לכם ליהנות משינה איכותית ולקום רעננים ליום חדש. ניתן להזמין את כל דגמי המזרונים באתר הרשת בהתאם למידות הרצויות לכם, ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם בבחירת המזרון המתאים לכם ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מזרן אורטופדי

מזרן ללא קפיצים

מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ

0
× איך אנחנו יכולים לעזור?