מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ

חלומות מיטות ומזרנים / מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ
מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ

מזרן אורטופדימזרן אורטופדי הוא מזרן שתוכנן ועוצב במטרה להעניק תמיכה מיטבית לגוף ולאפשר חלוקת משקל נכונה לחלקי הגוף השונים. לרוב מזרן אורטופדי מורכב ממספר שכבות פנימית ועטוף שכבת פילוטופ בצידו העליון או בשני צדדיו. שכבה זו מטרתה להגביר את נוחות השכיבה על המזרן ולהעניק לבעל המזרן חוויה מפנקת במיוחד. דגמי מזרונים אורטופדיים בעלי שכבת פילוטופ נבדלים אלו מאלו מבחינות רבות, כמו מידות המזרן, החומרים מהם הוא עשוי, דרגת הקושי של המזרן ועוד.

מדוע חשוב לרכוש מזרן אורטופדי?

מזרן אורטופדי חשוב ביותר לשמירה על בריאות הגב והשלד כולו, בריאות הצוואר, השרירים ועוד. מעבר למניעת בעיות בריאותיות, שרירים תפוסים וכאבים שונים, המזרן מאפשר שינה איכותית כך שניתן לקום רעננים ומלאי חיוניות ליום החדש. הודות לחלוקה נכונה של משקל הגוף על גבי המזרן נמנעים לחצים מיותרים על הגוף בעת שכיבה על המזרן, והגוף זוכה למנוחה אמיתית.

כאמור ישנם דגמים רבים של מזרונים אורטופדיים שנבדלים בתכונותיהם אלו מאלו וחשוב להתאים את המזרן לאדם על פי פרמטרים שונים דוגמת תנוחת השינה אליה הוא רגיל, מידותיו, מצבו הבריאותי ועוד. דרגת קושי לא מתאימה לדוגמה עלולה להקשות על בעל המזרן ליהנות משינה רצופה במהלך הלילה וכן הוא עלול להתעורר עם כאבים ומיחושים. ההתאמה של מזרן היא אישית ומומלץ לנסות מספר מזרנים בחנות לפני הרכישה, ולהתייעץ עם אנשי מכירות מקצועיים ומנוסים באשר למזרן המתאים לכם. שכיבה על המזרן למספר דקות בתנוחת השינה הרגילה שלכם תסייע לכם לחוש כיצד המזרן תמוך בגופכם והאם התחושה שלו נעימה.

מהי שכבת פילוטופ ומהם יתרונותיה

כאמור, פילוטופ היא שכבה המורכבת על גבי המזרן ומספקת שכבה נוספת לתמיכה ונוחות מירבית, במיוחד אם המזרן עצמו בדרגת קושי גבוהה יחסית. שכבות פילטופ במזרונים יכולות להיבדל במספר אופנים:

  • חומרים – שכבת פילוטופ יכולה להיות עשויה מחומרים שונים דוגמת ויסקו, לטקס, אקרילן או חומר אחר. מומלץ כאמור לנסות את המזרן בחנות ולחוש מה הכי נוח ונעים לכם.  
  • עובי – קיימים דגמי מזרונים אורטופדיים עם שכבות פילוטופ דקות (כ-2 ס”מ) ושכבות פילוטופ עבות עד כדי 8 ס”מ ויותר.
  • שכבת פילוטופ בצד אחד של המזרן או בשני צידיו – ישנם מזרנים אורטופדיים בהם יש שכבת פילוטופ אחת בלבד. היתרון בכך הוא שהאדם להפוך את המזרן בהתאם לצרכים ולרצון שלו מפעם לפעם. כמו כן, ישנם מזרונים עם שכבות פילוטופ משני צידי המזרן, כך שניתן להפוך את המזרן מעת לעת כדי לשמור על צורתו, אך עדיין ליהנות משכבת הנוחות המפנקת.

מזרן אורתופדי איכותי הוא תנאי לשנת לילה טובה ובריאה ושכבת הפילוטופ מספקת היבט נוסף התורם לאיכות המזרן ולבריאותכם. ההיצע בתחום המזרונים הוא רב, כך שכל אחד יכול לבחור את דגם המזרן הטוב ביותר עבורו.

מזרן אורטופדי מבית חלומות

חלומות מציעה מבחר גדול של דגמי מזרונים אורטופדיים, עם ובלי שכבת פילוטופ. ניתן לבחור את הדגם ומידות המזרן הרצויות. לצד האפשרות של רכישת מזרונים בירושלים בשיטת ‘שלם וקח’ בסניפי חלומות, ניתן גם לרכוש מזרן אורטופדי און-ליין באמצעות אתר האינטרנט של החברה וליהנות מאספקה מהירה של המזרן האיכותי עד הבית. נציגנו ישמחו לסייע לכם לבחור את המזרן המתאים ולספק הסברים מקצועיים על ההבדלים בין דגמי המזרנים השונים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מזרן אורטופדי

מזרן ללא קפיצים

מזרון ספוג לשינה איכותית

× איך אנחנו יכולים לעזור?