מיטה יהודית

מיטה יהודיתבניגוד לעבר, כיום קיימים בשוק מגוון דגמים ועיצובים של מיטות יהודיות, אשר נבדלות בצורתן ובסגנונן, בחומרים מהן הן עשויות ועוד. בחירת מיטה יהודית איכותית, תבטיח לכם שינה עריבה בחדר שינה מעוצב, נעים ואלגנטי.

להלן מספר פרמטרים אליהם יש לתת את הדעת בעת בחירת מיטה יהודית לחדר השינה שלכם:

איכות

בכדי להבטיח כי תרכשו מיטה חזקה ועמידה, חשוב ביותר לבדוק טרם רכישת מיטה יהודית מהם חומרי הגלם מהם עשויים בסיס המיטה, הרגליים והמסגרת שלה. מיטה יהודית אשר בנויה מחומרים איכותיים תשרת אתכם לאורך שנים. לדוגמא, בסיס מיטה איכותי ישמור על צורתו הישרה לאורך זמן, כך שיעניק תמיכה שווה לכל המזרן.
אלמנט נוסף שיש לוודא הוא שלמיטה חיבור אלגנטי ובלתי מורגש. על המזרנים של מיטה יהודית להיצמד בצורה מוחלטת, בקו אפס.

נוחות

בבחירת מיטה יהודית, בדקו את מידת הנוחות וההתאמה של המיטה למידותיכם, הן כשהמיטות מופרדות והן כשהן צמודות ומשרתות למעשה כמו כל מיטה זוגית.
חשוב מאד לוודא כי מידות המיטה שבחרתם מתאימות גם לחלל חדר השינה. בדקו איזה מרחב המיטה תתפוס בשתי צורות השימוש, כשהמיטות צמודות וכן כשהן מופרדות, תוך התחשבות במיקום רהיטים נוספים  בחדר.
שיקול נוסף בבחירת מיטה יהודית הוא נוחות התפעול שלה. מומלץ לבחור מיטה קלה ושקטה. במידה וארון הבגדים בחדר השינה אינו מספיק לאחסון כל הבגדים והמצעים שברשותכם, כדאי לרכוש מיטה יהודית עם ארגז מצעים, אשר יתרום לשמירה על הסדר בחדר השינה.

סגנון עיצובי

בחרו מיטה יהודית לטעמכם, אשר תתאים גם לסגנון העיצובי של חדר השינה כולו. כיום ניתן למצוא מיטות יהודיות במבחר עשיר של דגמים וסגנונות, דוגמת מיטה יהודית בעיצוב מודרני, כפרי, קלאסי וכו’. אם ברצונכם להעניק לחדר השינה מראה יוקרתי, בחרו מיטה יהודית עם ראש מיטה. ניתן לבחור מיטה עם ראש מיטה מעוצב שלם או ראש מיטה חצוי, אשר ניתן להפרדה עם המיטות. במידה ומדובר בחדר שינה גדול יחסית,  כדאי לרכוש שידות חדר שינה תואמות למיטה, למראה שלם והרמוני.

התאמת מזרנים עבור מיטה יהודית

ידוע כי למזרן השפעה רבה על איכות השינה, ולכן רצוי להשקיע גם ברכישת מזרנים אורטופדים איכותיים. בעת התאמת מזרנים עבור מיטה יהודית, חשוב לבחור מזרנים בעלי שוליים נוחים ויציבים, אשר יאפשרו לכם ליהנות מכל שטח המיטה כולל מרכז המיטה כאשר המיטות מוצמדות.

רשת ‘חלומות’ מציעה מגוון דגמים של מיטות יהודיות, מחומרי גלם שונים ובסגנונות עיצוביים שונים. באפשרותכם להזמין מיטה בהזמנה אישית, לבחור את מידות המיטה והגוון שלה, ואף להתאים לה מזרנים אורטופדיים איכותיים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מיטת נוער עם ארגז מצעים

ספת ספר

מיטת נוער נפתחת לחדר שינה משותף

התקשרו עכשיו

0