מיטת נוער היי רייזר

חלומות מיטות ומזרנים / מיטת נוער היי רייזר

מיטת נוער היי רייזראם גם לכם יש בני נוער מתבגרים בבית, מן הסתם תמצאו את עצמכם בשלב זה או אחר בחיפושים אחרי מיטת נוער חזקה ומעוצבת וכן מזרן אורטופדי איכותי תואם. בעוד אתכם יעניינו בעיקר תכונות המיטה והמזרן שיעזרו על מנת לשמור על הבריאות של הילד/ה, נער או נערה מתבגרים יתעניינו יותר בעיצוב המיטה ועד כמה היא טרנדית. החדשות הטובות הן שאפשר למצוא מיטת נוער שתענה הן על הצרכים הפונקציונליים והן על הצרכים האסתטיים.

מהי מיטת נוער היי רייזר

מיטת נוער מסוג היי רייזר הינה מיטה נפתחת אשר ניתן להפוך במספר שניות ממיטה רגילה למיטה זוגית. זאת, הודות להתקן מיוחד אשר מאפשר לפתוח אותה בקלות וביעילות. מיטות נוער כאלו מאפשרות לכם “לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה”. מיטת היי רייזר מאפשרת ליהנות מהיתרונות של מיטת יחיד או מיטה ברוחב שבין מיטה זוגית ומיטת יחיד (רוחב 1.20 מ’), בהיבט של ניצול חלל החדר במהלך היום, וגם לאפשר לנער או לנערה ליהנות משינה על מיטה ברוחב של מיטה זוגית לכל דבר, או לאחר חבר או חברה ללילה. מיטת נוער היי רייזר נפתחת בקלות לקראת השינה, ונסגרת בקלות כשמגיע הבוקר. הכי קל, הכי משתלם והכי אלגנטי.

מנגנון היי רייזר או על קל

היי רייזר הינה שיטה שמכונה גם ‘על קל’. מדובר במנגנון מכני קפיצי, אשר מאפשר להעלות את החלק התחתון של המזרן, להצמיד אותו למזרן העליון, וכך לקבל מיטה זוגית. חצי מהמזרן למעשה משתלב מתחת למזרן המקורי, ויוצא החוצה רק כאשר רוצים לפתוח את המיטה למידות של מיטה זוגית. בדרך כלל, מנגנון היי רייזר, או מנגנון על קל, משולב עם גלגלים מתחת למזרן התחתון, על מנת שיהיה קל להוציא ולהכניס אותו. הודות למנגנון היי רייזר או על קל שמרים את אחד המזרנים למעלה, אפשר לבנות את המיטה עם מזרן עבה ואיכותי דוגמת מזרן קפיצים עבה, מזרן מגומי אוויר איכותי (כחול או סגול) או מזרן ויסקו.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


ספת ספר

מיטת נוער מרופדת

מיטת נוער עם ארגז מצעים

התקשרו עכשיו

0