מיטת נוער מרופדת

חלומות מיטות ומזרנים / מיטת נוער מרופדת

מיטת נוער מרופדתבעשורים האחרונים ככל שרמת החיים עולה הופך חדרו של הילד התבגר למעוצב יותר ומוקפד יותר גם בכל הקשור לנוחות ואיכות. בעבר מיטת נוער הייתה מיטה אשר עברה מאח אחד לשני במשפחה ואיש לא נתן את דעתו למראה שלה או לאיכות המזרן שנח עליה. היום הילדים מעורבים בעיצוב החדר שלהם ובבחירת הריהוט שלו ואנו ההורים מודעים לחשיבות של מיטה חזקה ויציבה וכן מזרן אורטופדי איכותי להתפתחות הילד ולשמירה על בריאות גופו שנמצא בתהליך התפתחותו.

מיטת נוער עם ריפוד מעוצב לפי בחירה

כיום למתבגרים יש אמירה בכל הקשור למראה החיצוני והדימוי שלהם, בין אם מדובר על הלבוש, התספורת או חדר השינה. לכן הם מעורבים במרבית המקרים בבחירת הריהוט בחדר, כולל המיטה. מיטת נוער מרופדת מאפשרת למתבגר/ת להביע עצמם ולהכניס לחדר רהיט שמעוצב לפי האופי שלהם. בד הריפוד יכול לשוות למיטה עיצוב סולידי, מודרני או שמח ושובב, וכך לתת מעין אמירה אישית למראה החדר כולו.

בני נוער הבוחרים את מראה הריהוט בחדרם ירגישו בוגרים יותר וכמובן יחושו שייכות גדולה יותר לבית שאותו סייעו לעצב. כיום מבחר הבדים הוא גדול וכל אחד יכול למצוא בד שיבטא אותו בדרך הטובה ביותר.

מזרן אורטופדי

עיצוב המיטה חשוב במיוחד לבני הנוער היום, אך לנו ההורים חשובה יותר בריאותו של הילד המתבגר. זו הסיבה שהורים יתנו דגש רב יותר על בחירת מיטת נוער יציבה וחזקה וכן מזרן איכותי לעומת המראה העיצובי של המיטה. בין אם מדובר על רכישת מיטת נוער ומזרן או רכישת ספת נוער בה המזרן הינו חלק בלתי נפרד מן המיטה, חשוב לוודא שמדובר על מזרן אורטופדי איכותי המותאם במיוחד לבני נוער.

מזרן צריך לענות על כמה קריטריונים:

  • ספוג איכותי – ספוג איכותי הוא ספוג העומד בכל הקריטריונים של מכון התקנים וכמו כן אינו מאבד מצורתו לאחר זמן. ספוג באיכות נמוכה יקבל מעין “שקע” במרכז המזרן במהרה ולא יספק תמיכה נכונה לגב.
  • קפיצים – במידה ומדובר על מזרון קפיצים, וודאו כי מדובר בקפיצים איכותיים שלא יאבדו מצורתם לאחר זמן ויגרמו לעיוות המזרן.
  • שילוב שכבות שונות – פעמים רבות נהוג לשלב שכבות ספוג שונות בעלות תכונות מגוונות במזרן אחד. למשל ספוג עם קושי גדול באזור תמיכה ושכבת ספוג המתאימה עצמה לגוף בחלק העליון של המזרן. שילוב כזה יספק תמיכה איכותית עוד יותר.

מיטת נוער או מיטה זוגית

בעבר בני נוער היו מסתפקים במיטת נוער קטנה במידות מיטת יחיד של 80 ס”מ, אך כיום רבים מעדיפים מיטה זוגית על פני מיטת נוער. בני הנוער היום רוצים להתפנק במיטה גדולה כמו של “אבא ואימא”, מיטה שתיתן להם הרגשה שהם גדולים. מיטה גדולה גם תאפשר לארח בכיף שכן החבר’ה יכולים ‘להיזרק’ עליה בנוחות.

רשת חלומות מציעה מגוון רחב של מיטות מרופדות במידות שונות, החל ממיטות זוגיות, מיטות נוער, מיטה חלום וחצי (רוחב 1.20 מ’), ספות נוער ועוד. העיצוב האישי יכול לבוא לידי ביטוי גם בבחירת ראש מיטה ו/או שידות חדר שינה מרופדות תואמות, וכמובן להתאים מזרן אורטופדי איכותי. בדרך זו הילד יכול ליהנות מחדר שינה מעוצב לפי טעמו עם רהיטים איכותיים שילוו אותו שנים. הריהוט יהפוך את חדר השינה שלו לחלל פרטי המעוצב לפי טעמו וסגנונו.  

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מיטת נוער מתכווננת לפינוק המושלם

ספות נוער נפתחות

מיטת נוער היי רייזר

התקשרו עכשיו

0