מיטת נוער מתכווננת לפינוק המושלם

חלומות מיטות ומזרנים / מיטת נוער מתכווננת לפינוק המושלם

מיטת נוער מתכווננתמיטת נוער בעלת מנגנון מתכוונן מאפשרת להרים את חלקי המיטה השונים בעזרת מנגנון חשמלי או ידני. מיטה מתכווננת היא להיט אמיתי בקרב בני נוער והם נהנים להתארח, לארח ולהשתמש במיטה בנוחות. המיטה מאפשרת ליצור משטח קריאה והסבה, כך שהנער או הנערה לא ירבצו כל היום בשכיבה במיטה. בדרך זו יכולה המיטה לשמש במצבים שונים בנוחות ובכיף.

מיטות נוער מתכווננות

מיטות נוער מתכווננות הן מיטות בהן ניתן לכוונן בגבהים שונים חלקים מסוימים במיטה. יש מיטות בהן אפשר להרים את החלק הקדמי של המיטה כך שהראש והגב מוגבהים, ויש מיטות בהן ניתן אף לכוונן את החלק של הרגליים, כך שנוצרת מעין גבעה הנוחה למצב קריאה. את הכוונון ניתן לבצע בעזרת מנגנון חשמלי או ידנית, היבט שמשפיע על המחיר הסופי של המיטה.

מומלץ לבחור מיטה בקפידה ולקחת בחשבון בין היתר את מידות החדר, וכן את המיקום המיועד למיטה. מיטות מתכוונות רבות מגיעות גם עם ארגז מצעים, ולכן יש לתכנן הן את מקום פתיחת הארגז והן את מקום הרמת המסעד האחורי לפי מיקום המיטה. למשל, אם המיטה מיועדת להיות צמודה לקיר הימני, יש להקפיד כי ארגז המצעים ייפתח מקדימה או מהצד השני, וכי המקום שבו יניח הנער את ראשו הוא אכן המקום שבו יכולה המיטה להתרומם למסעד ראש-גב ולא הצד שפונה אל הדלת.

יתרונות מיטה מתכווננת

יש למיטה מתכווננת יתרונות רבים, ביניהם:

  • עידוד קריאה – אולי זו לא הכוונה הראשונית, אולם מיטה שניתן להגביה בה את החלק של הראש והגב, מאפשרת קריאה בנוחות. מצמידים למיטה ארונית קטנה ועליה ספרים, דואגים כי תהיה תאורה טובה וכך הנער או הנערה יכולים לשבת במיטתם ולקרוא בנוחות.
  • עיצוב מדליק – מיטה מתכווננת היא הלהיט האחרון בחדרי נוער. נער או נערה שמתחדשים במיטה כזו, יזכו לחיי חברה שוקקים של חברים שיבואו לראות את הפלא החדש.

כיום מקובל לרכוש עבור בני נוער מיטה במידה שבין מיטת יחיד ומיטה זוגית (רוחב 1.20 מ’) ואף מיטה זוגית, כדי שיוכלו להתפנק בשינה במיטה מרווחת וכן לארח בנוחות ובכיף. מיטות אלו יכולות לשרת אותם לשנים רבות ואף לקחת אותה עמם בתקופת הלימודים או המגורים בדירה נפרדת אחרי הצבא.

בין אם תבחרו באופציה של מיטת נוער במידת מיטת יחיד, מיטה זוגית או מידת ביניים, מומלץ להקפיד ולרכוש מיטה מתכווננת עם מזרן אורטופדי איכותי ונוח, כדי להעניק לנער/ה את התמיכה הראויה במהלך הלילה, לשינה רצופה ובריאה וליקיצה רעננה בכל בוקר.

חלומות מציעה מגוון רחב של דגמי מיטות נוער, מיטה חלום וחצי, מיטות זוגיות וכן ספות נוער מתכווננות. בנוסף, ניתן לרכוש בחלומות מזרונים אורטופדיים, כריות אורטופדיות, שידות לחדר השינה ועוד מוצרי רבים לחדר השינה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מיטת נוער נפתחת לחדר שינה משותף

ספת ספר

ספות נוער נפתחות

התקשרו עכשיו

0