ספה נפתחת למיטה – בקלות ובמהירות

חלומות מיטות ומזרנים / ספה נפתחת למיטה – בקלות ובמהירות
ספה נפתחת

ספה נפתחת למיטה הינו פתרון שינה ואירוח מושלם. ביום, כשמה כן היא, הספה משמשת לישיבה, ובלילה היא נפתחת למיטה לכל דבר. ברור כי המטרה שלשמה המציאו את הספה הנפתחת הוא לספק פתרון פונקציונלי ונוחות. לכן, חשוב לבחור דגם ספה נפתחת שבאמת יספק את הצרכים הללו בצורה הטובה ביותר.

ספה נפתחת למיטה        ספה נפתחת

ספה נפתחת למיטה – מנגנון הפתיחה והסגירה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת ספה נפתחת למיטה צריך להיות המידה בה קל ומהר ניתן לפתוח אותה ולסגור אותה חזרה. הדבר לא צריך להיות משימה מפרכת ומתישה, וכיום קיימים פתרונות חכמים למנגנון הפתיחה והסגירה של הספות, אשר מאפשרים לעשות זאת בכמה שניות ספורות!

לדוגמה, ישנם דגמי ספות אשר נפתחות פשוט על ידי השכבת מסעד הספה אחורה. בדגמים אחרים הפתיחה נעשית על ידי משיכת אזור הישיבה והשכבת גב הספה בשתי תנועות מהירות ליצירת מיטה זוגית. בנוסף, קיימים דגמי ספות נפתחות בהם חלק נוסף מן הספה מקופל תחת המושב ונשלף החוצה על ידי הרמת המושב או פשוט משיכתו החוצה, והמנגנון החכם מרים אותו לגובה המושב (היי רייז).

אלו הן רק כמה דוגמאות לאופן הפתיחה והסגירה של ספות נפתחות. חשוב להשוות בין דגמים שונים ולהתרשם ממנגנון הפתיחה של הספות. במידה ואתם מבקרים בחנויות, בקשו לנסות לפתוח ולסגור את הספות בעצמכם. עם זאת, כיום רבים מאיתנו מעדיפים לבצע את רכישות רבות און-ליין. במקרים כאלו כדאי לרכוש ספה מחנות אינטרנטית אשר מדגימה את אופן הפתיחה והסגירה של הספה בסרטון.

אין ספק שתרצו לרכוש ספה נפתחת למיטה שתקל על החיים ולא תקשה עליהם. מנגנון הפתיחה של הספה חשוב במיוחד אם אתם מארחים חברים ובני משפחה לעיתים קרובות, ובוודאי אם מדובר על ספת נוער או ספה שנרכשה עבור דירת חדר קטנה בה המטרה ליהנות מספה מעוצבת ביום ומיטה בלילה, ויהיה צורך לפתוח ולסגור אותה בכל יום.

שיקולים נוספים בבחירת הספה יהיו ללא ספק נוחות הישיבה והשכיבה על הספה, האם הספה כוללת ארגז מצעים או לא, ועבור רבים גם העיצוב שלה יהיה גורם מכריע, בעיקר אם היא מיועד לסלון הבית ולא לחדר אורחים אליו כמעט לא נכנסים. מחיר הספה ותנאי התשלום מהווים עבור רובנו שיקול חשוב גם כן. האפשרות כיום להתרשם מאין ספור דגמי ספות נפתחות באינטרנט, לקרוא על כל דגם, להתרשם מתמונות וסרטונים ולהשוות מחירים מבלי לצאת מהבית, מקלה על תהליך הרכישה וחוסכת זמן רב, בין אם בסופו של דבר מחליטים להגיע פיזית לאחת החנויות, או להשלים את הרכישה און-ליין.

התקשרו עכשיו

0