ספה נפתחת למיטה זוגית

חלומות מיטות ומזרנים / ספה נפתחת למיטה זוגית

ספה נפתחתספה נפתחת למיטה מהווה פריט ריהוט דו-פונקציונלי, אשר יכול לשמש הן כספה לישיבה בסלון הבית, בחדר הילדים או בחדר האורחים או בכל חלל אחר, וכן כמיטה לכל דבר. לכן, ספה נפתחת מהווה פתרון אידיאלי בעיקר בחללים קטנים בהם מרחב מצומצם אותו ברצוננו לנצל בצורה מיטבית. באמצעות ספה נפתחת ניתן לעצב את החדר מבלי ליצור תחושת עומס. כיום בשוק קיימים דגמים רבים של ספות נפתחות מעוצבות, כך שניתן ליהנות מן היתרונות שהן מציעות מבלי לוותר על מראה יוקרתי לחדר. כך, ספה נפתחת יכולה למלא את הצרכים הפרקטיים כמו גם העיצוביים שלנו.

ספה נפתחת למיטה בחדר שינה

ספה נפתחת מהווה פתרון מצוין עבור חדרי שינה קטנים, בין אם מדובר על חדר שינה אשר משמש ילד, בן נוער, אדם בוגר או זוג. דירות רבות כוללות חדרי שינה קטנים בהם הצבת מיטה זוגית רגילה עלולה להותיר מרחב תנועה קטן ביותר אם בכלל. בחדרים כאלו ספה נפתחת תאפשר ניצול טוב יותר של המרחב, תחושת אווריריות וסדר במהלך היום כשהיא משמשת לישיבה נוחה, בעוד שבשעות הלילה תשמש כמיטה לכל דבר המאפשרת שינה איכותית ונעימה במצב הפתוח שלה. ילדים או בני נוער יכולים ליהנות משינה מפנקת על מיטה רחבה יותר ממיטת יחיד מבלי לוותר על חלל פנוי בחדרם במהלך היום. חשוב לדעת כי ישנן ספות נפתחות אשר יכולות לשמש מיטה זוגית לכל דבר, וכן ספות נפתחות לגודל של שבין מיטת יחיד ומיטה זוגית (רוחב 1.20 מ’).

ספה נפתחת בחדר אורחים / חדר עבודה

בבתים בהם ישנו חדר שינה נוסף אשר אינו מנוצל על ידי אחד מבני הבית לפונקציה זו, כדאי לשקול ניצול מקסימלי של החדר על ידי הפיכתו לחדר עבודה או חדר משחקים ביום יום וכן להשתמש בו כחדר אורחים בעת הצורך על ידי הצבת ספה נפתחת בחדר. משפחות אשר נוהגות לארח חברים או בני משפחה מעת לעת יכולות ליהנות מן היתרונות שמציעה ספה נפתחת וכך עדיין להשתמש בחדר הנוסף גם לצרכי המשפחה.

ספה נפתחת בסלון / בדירת סטודיו

במידה ובבית אין חדר שינה נוסף אשר יכול לשמש חדר אורחים, או שעדיין ישנו צורך במיטה נוספת מעת לעת, ספה נפתחת למיטה בסלון יכולה להוות פתרון אסתטי ופרקטי. ספות כאלו יכולות לשמש מיטות זוגיות בעת הצורך לאירוח בני משפחה או חברים. בנוסף, ספה נפתחת בסלון תוכל גם לשמש אתכם אם אתם אוהבים מדי פעם להתכרבל ולהירדם מול הטלוויזיה.


הצורך בספה נפתחת בולט במיוחד במקרה בו מדובר בדירת סטודיו המהווה למעשה חלל אחד, המשמש הן כסלון והן כחדר שינה ובאחת מפינותיו נמצא גם המטבח. פעמים רבות מדובר בדירות קטנות וישנו קושי לעצב אותן באופן שיהיה מזמין ונוח עבור דייריהן ויקנה תחושת חלל פנוי גדולה ככל הניתן. ספה נפתחת בדירת סטודיו תאפשר ניצול טוב יותר של המרחב בדירה במהלך היום עבור אלו הגרים בה ותאפשר להם גם לארח חברים המגיעים לביקור בצורה נוחה יותר. ספה נפתחת תאפשר סידור של המרחב תוך ניצול המקום הפנוי עד תום, מבלי לגרום לתחושת צפיפות, ויכולה להקנות תחושה של דירה גדולה יותר.

היעדר מקום פנוי בבית יכול גם להוות אתגר מבחינת חללי אחסון. חשוב לדעת כי ישנן ספות נפתחות עם ארגז מצעים מובנה, אשר יכולות להיות פתרון שימושי במיוחד גם בהיבט זה. ספה נפתחת עם ארגז מצעים תהווה פתרון אחסון פרקטי מבלי להעמיס על החדר מבחינה אסתטית.
 

רשת חלומות מציעה מבחר דגמי ספות נפתחות מעוצבות אשר ישוו לחדר מראה יוקרתי. ספה נפתחת מבית חלומות תאפשר ישיבה נוחה במהלך היום, ותהפוך למיטה בקלות ובמהירות בעת הצורך. הודות לחומרים האיכותיים מהן מורכבות ספות נפתחות אלו, הספות נוחות הן לישיבה והן לשכיבה במצבן הפתוח על מזרן איכותי. בחלומות נעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים, חומרי מילוי עמידים לטווח הארוך ובדי ריפוד מעוצבים.

בין דגמי הספות המוצעות על ידי רשת חלומות ניתן למצוא ספות נפתחות תלת מושביות, וספות נפתחות דו-מושביות. הרשת מציעה דגמי ספות אשר נפתחות למיטות זוגיות וכן ספות אשר נפתחות למידה שבין מיטת יחיד ומיטה זוגית (1.20 מ’). עבור כל דגם ניתן לבחור את גוון הספה הרצוי מבין מבחר גוונים קיימים. אתם מוזמנים להזמין ספה נפתחת מבית חלומות, ספה איכותית ועמידה אשר תשרת אתכם לאורך זמן רב. נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם ולעזור לכם למצוא את הספה המושלמת עבורכם.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מיטה זוגית מרחפת

מיטת אפיריון – מיטה זוגית לפינוק המושלם

מיטה זוגית מעץ מלא

התקשרו עכשיו

0