ספות נוער נפתחות

חלומות מיטות ומזרנים / ספות נוער נפתחות

ספת נוער נפתחתבשנים האחרונות, ספות נוער נפתחות הן להיט של ממש בקרב משפחות רבות בישראל. מגוון רחב של דגמים צעירים ומעוצבים מאפשר לנער או לנערה לבחור את המיטה שתבטא אותם באופן הטוב ביותר לפי הטעם האישי שלהם, והספות מספקות פתרון אלגנטי ונוח לשעות היום בדמות ספה ולשעות הלינה בדמות מיטה רחבה במידת מיטה זוגית או מידה שבין מיטת יחיד ומיטה זוגית (רוחב 1.20 מ’).

אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מאולמות התצוגה של חלומות או לגלוש באתר האינטרנט בכדי להתרשם ממבחר דגמי ספות נוער נפתחות. המתבגר או המתבגרת יוכלו לבחור את מיטת החלומות שלהם, ואתם תהיו שקטים בידיעה שהם ישנים על מיטה חזקה ויציבה עם מזרן אורטופדי איכותי השומר על גבם, מאפשר להם שינה מתוקה, וגדילה בריאה ותקינה.

מהן ספות נוער נפתחות

ספת נוער מאפשרת לנער או לנערה לארח חברים בכיף בזמן שמתאים להם, ובמהלך היום  לסגור את המיטה לספה כך שלא תפריע ותתפוס מקום מיותר בחדר. אנו מציעים מגוון רחב של דגמי ספות נפתחות ביניהן דגמי ספת ספר, שקיבלו את שמן משום הדימיון לספר פתוח (בצורה הסגורה חלק אחד של המיטה מהווה משענת והחלק השני מושב), וכן ספות שנפתחות באמצעות מיטה נוספת שממוקמת מתחת למזרן הראשי. דגמים מסוימים כוללים גם ארגז מצעים, המעניק פתרון אחסון נוח לחדר מסודר ונקי.

מגוון המוצרים שאנו מציעים לנוער הוא רחב וכולל גם מיטות נוער, מיטות חלום וחצי (1.20 מ’), מיטות זוגיות מעץ מלא בעיצובים צעירים, שידות נוער תואמות, מזרנים אורטופדיים, כריות אורטופדיות ועוד.

נקודות חשובות ברכישת ספת נוער נפתחת

בתהליך רכישת ספת נוער חשוב לוודא שתבחרו את הדגם המתאים ביותר לצרכי הלינה של הילד ומידות החדר המיועד. אנו ממליצים לשים לב לדברים הבאים:

  • איכות המיטה והמזרן – חשוב לבחור ספה הכוללת מזרן אורטופדי איכותי, אשר יספק לילד שינה טובה ובריאה ולא ייווצרו בו שקעים או בליטות תוך זמן קצר. נוסף על כך, יש לוודא שהמיטה גם היא עשויה מחומרים משובחים. מיטה חזקה ויציבה לא תתבלה במהרה, תשרת את הילד לאורך שנים ותעניק למזרן את התמיכה הדרושה. מן הסתם לא תרצו להיות במצב בו תיאלצו לרכוש מיטה חדשה נוספת לאחר זמן קצר.
  • מידות המיטה – חשוב להצטייד מראש במידות החדר והחלל בו מיועדת להיות מוצבת המיטה כדי לוודא שתרכשו מיטה מתאימה.
  • מנגנון הפתיחה – חשוב לוודא שתרכשו ספת נוער עם מנגנון פתיחה נוח וקל, וששיטת הפתיחה תתאים למבנה החדר ולכיוון בו תכננתם להציב את המיטה. כך גם לגבי ארגז המצעים אם ברצונכם לרכוש ספה עם ארגז. וודאו שמדובר על פרזול איכותי שלא יחליד, יתבלה או ישתפשף עם השנים ויגרום לחריקות ולקושי לפתוח ולסגור את המיטה.
  • עיצוב – כאן השמיים הם הגבול וכדאי לערב את הנער או הנערה בבחירת הספה. לבני נוער חשוב להרגיש עצמאות ובגרות, ובדרך זו הם גם יחושו נוח בחדר שלהם, וישמחו להזמין חברים.

נקודות אלה ועוד חשובות כאשר בוחרים ספות נוער. נציגי המכירות המקצועיים של חלומות ישמחו לסייע לכם לבחור את ספת הנוער המתאימה ביותר עבורכם.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מיטת נוער היי רייזר

ספת ספר

מיטת נוער נפתחת

× איך אנחנו יכולים לעזור?