ספת ספר

ספת ספרכולנו מכירים את זה: הילד או הילדה גדלו, עוברים דירה או רוצים לחדש – וצריכים לקנות מיטה חדשה. תהיה הסיבה לצורך במיטה אשר תהיה, חשוב לקנות מיטה איכותית ונוחה אשר תשרת את צרכיכם לאורך זמן רב.

ספת ספר, ספה נפתחת למיטה, היא הפתרון המושלם לכל מי שרוצה לחדש את העיצוב בבית מבלי לאבד מרחב יקר או מקום אחסון. ספת ספר, קיבלה כינוי זה הודות לצורתה אשר מזכירה ספר פתוח, כאשר בצורה הסגורה חלק אחד של המיטה מהווה משענת והחלק השני מושב. לדגמי ספת ספר אין משענות יד.

ספת ספר יכולה להתאים כמעט לכל אחד ואחת – בני נוער שרוצים מיטה חדשה עם האפשרות לארח חברים או ליהנות משינה מפנקת במיטה רחבה, רווקים בדירה קטנה שמעוניינים בפתרונות אירוח מבלי לדחוס יותר מדי דברים בחלל המצומצם, משפחה עם חדר נוסף המיועד להוות חדר אורחים או כל מי שסתם בא לו לחדש את מראה הבית במיטה בעיצוב מעניין, קליל ושיקי במיוחד.

מיטה או ספה? למה לא גם וגם?

היום כבר לא צריך להתלבט או להתפשר. עם ספת ספר, ניתן ליהנות גם ממיטה עם מזרן אורטופדי נוח לשינה בלילה, וגם מספה בעיצוב אופנתי ביום. זאת, הודות למנגנון פתיחה קל וידידותי למשתמש.

כיום ניתן למצוא מגוון של ספות ספר איכותיות במיוחד, אשר מספקות את שני הצרכים: גם שינה איכותית על מזרן אורטופדי איכותי ומיטה רחבה במידות מיטה זוגית או מידה שבין מיטת יחיד ומיטה זוגית (רוחב 1.20 מ’), וגם ספה מעוצבת אותה ניתן להציב אותה בכל מקום שתרצו במרחב הביתי. כמו כן, קיימים דגמי ספות ספר המגיעות עם ארגז מצעים, כך שניתן ליהנות גם משטח אחסון נוסף.

כיצד לבחור ספת ספר למתבגרים?

ספת ספר היא שימושית ביותר בקרב משפחות עם בני ובנות נוער. אז איך תקנו את המוצר הנכון על מנת שכל הצדדים יהיו מרוצים? ראשית, הציבו לעצמכם מספר הגדרות ראשוניות על מנת שתדעו היכן אתם עומדים, ושתדעו גם מה לחפש. בין השאלות שכדאי לברר בטרם תרכשו מזרן:

  • מה מידות החדר ובהתאם לכך גודל הספה הרצוי?
  • מה התקציב המקסימלי שעומד לרשותכם?
  • האם ישנם תכונות מזרן ספציפיות שחשובות לכם – לדוגמה, דרגת הקושי שלו?
  • האם ישנה חשיבות לזמן אספקה מהיר?

מומלץ לקנות ספת ספר בחנות אשר מתמחה באופן ספציפי במוצרי שינה ומספקת ייעוץ מקצועי במידת הצורך. חשוב לדעת שקיימות חנויות אשר מייצרות את הריהוט בעצמן, ומציעות התאמה אישית של המוצר בהתאם לצרכיכם. במקרים כאלו יוכלו להתאים לכם פיצ’רים שונים על פי בקשתכם, מה שאינו אפשרי במקרה של חנות ייבוא. לדוגמה, יוכלו להתאים בד ריפוד על פי בחירתכם וטעמכם האישי, אשר גם דוחה כתמים, או ליצור ספה במידות לא סטנדרטיות.

התקשרו עכשיו

0