ריהוט חדר שינה מעץ מלא

חלומות מיטות ומזרנים / ריהוט חדר שינה מעץ מלא

רבים בוחרים לקנות היום ריהומיטה זוגית מעץ מלאט חדר שינה מעץ מלא דוגמת מיטה זוגית, מיטת ילדים, שידות חדר שינה וכו’, אשר נחשב לאיכותי במיוחד. רכישת רהיטים אלו אינה נעשית תכופות, ואחת מן הסיבות לרכישת ריהוט מעץ מלא הינה שהוא נשמר במשך שנים.

עץ מלא הינו עץ טבעי שלא עבר תהליכים בדומה לעץ טחון, חלול, מהונדס, גרוס או מודבק. עץ זה הינו חזק ועמיד הרבה יותר מחומרים אחרים כגון סיבית (MDF), שבבית או מזונית העשויים משבבי עץ ושאריות  נסורת ואבק שיוף אשר נותרים לאחר ניסור גזע העץ העיקרי.

רהיטים מעץ מלא נחשבים על ידי רבים יפים יותר. ללא ספק, הסיבה לכך היא המראה הטבעי של העץ והתחושה של חומר טבעי. מיטה זוגית מעץ מלא משדרת יוקרה, אך גם חמימות וביתיות. ובכל זאת, כמו בכל רהיט, ישנם כמה צעדים שיעזרו לשמור על רהיטי עץ מלא במצב מצוין לאורך זמן רב יותר. מכיוון שעץ מלא הינו חומר טבעי וזקוק לטיפול  נכון, מומלץ לצבוע עליו שכבת ציפוי הגנה.

עץ מלא מתרחב ומתכווץ בהתאם לטמפרטורה וללחות. לכן, יש כדאי לרכוש ריהוט מעץ מלא מחברה שמתמחה בכך ובעלת נסיון בצביעה וכיסוי נכון של העץ המלא. כדאי למקם את הרהיטים הרחק מאור שמש וממקומות פולטי חום. זכרו זאת בעת עיצוב חדר השינה ומקמו בהתאם לכך את הרהיטים – מיטה זוגית או מיטת ילדים, שידות חדר שינה וכו’ כדאי למקם באזור מוצל בחדר.

כיום ניתן לרכוש רהיטים שמשלבים כמה סוגי עץ. לדוגמא, רהיטים שמכילים סנדוויץ או MDF ועטופים בעץ מלא, שנקרא פורניר, או מיטות זוגיות שהרגליים שלהן עשויות עץ מלא, בעוד בסיס המיטה עשוי מחומרים אחרים. כמו כן, יצרני ריהוט רבים מציעים רהיטים מעץ מלא עם גימור צביעה או לכה אשר מגביר את עמידותם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


ספה נפתחת למיטה זוגית

בסיס מיטה איכותי

מיטה זוגית עבור חדר שינה קטן

 

0
× איך אנחנו יכולים לעזור?