שידות איכותיות לחדר השינה

חלומות מיטות ומזרנים / שידות איכותיות לחדר השינה

שידה לחדר שינהכל חדר שינה זקוק לרמה מסוימת של יופי ואסתטיקה כדי שיהיה נעים לשהות בו, והכל מתחיל קודם כל בפרופורציונליות ומידתיות. יש להקפיד שהרהיטים יתאימו באופן מיטבי לחלל החדר ויוצבו באופן מיטבי זה ביחס לזה, ויצרו מראה הרמוני גם מבחינה סגנונית.

דרך יעילה במיוחד ליצור אווירה אסתטית ופרופורציונלית בחדר השינה שלכם, היא כמובן לבחור שידות איכותיות לחדר השינה, אשר ישדרגו את המראה של המיטה שלכם. שידה לחדר שינה, או ארונית לילה, יכולות להפוך כל מיטה לרהיט יוקרתי, אסתטי ונעים, ולשדרג את מראה החדר. בבחירת שידות לחדר שינה יש לקחת בחשבון הן את הפן העיצובי והן את הפן הפרקטי ולוודא שתרכשו שידות איכותיות שיהיו עמידות לאורך זמן וישרתו אתכם גם מבחינה פונקציונלית.

שידה איכותית למיטה

רוצים לשדרג את מראה חדר השינה שלכם? יש לכם מיטה זוגית שזקוקה לשדרוג או לטאצ’ עיצובי? הדרך הפשוטה ביותר היא פשוט לרכוש שידה למיטה, או זוג שידות שיוצבו משני צידי המיטה.

בבחירת שידות לחדר השינה יש לקחת מספר גורמים בחשבון, ביניהם גודל חדר השינה והמיטה, מספר האנשים שמתגוררים בחדר וצרכיהם, ובכלל זאת צרכי האחסון שלהם, ועוד. לדוגמה, אם חדר השינה משרת אדם יחיד, וקיים ברשותו ארון בגדים גדול, כדאי לשקול רכישת שידה יחידה. אם לעומת זאת חדר השינה משרת זוג ומדובר על חדר שינה גדול יחסית, רצוי לשקול לרכוש שתי שידות, שיוצבו משני צידי המיטה הזוגית. גם לפי תורת הפנג-שוואי, רצוי למקם כמה שיותר אביזרים זוגיים ותואמים, כשמדובר בחדר שינה זוגי.

מלבד האלמנט האסתטי שלהן, לשידות יש גם אלמנט פונקציונלי חשוב: הן מהוות פתרון אחסון לדברים החשובים שאתם זקוקים להם בהישג יד בסמוך למיטה שלכם שמו שעון מעורר, ספר קריאה, קרמים, טלפון ועוד. מבחינה זו, שידות לחדר שינה יכולות לעזור לשמירה על סדר וניקיון. חפצים מפוזרים למרגלות המיטה ובחלל החדר יכולים ליצור בלגן ותחושת צפיפות ומחנק. 

רכישה מרוכזת של מיטה זוגית, מזרן אורטופדי ושידות

אם אתם מעוניינים בשדרוג כללי של חדר השינה, כדאי לכם לשקול רכישה מרוכזת של מיטה זוגית, מזרן אורטופדי ושידות. ברכישה מרוכזת קל יותר להתאים באופן מושלם את הסגנון של הפריטים השונים בחדר השינה. אין משמעות הדבר שהבכרח השידות יהיו בדיוק באותו צבע או יורכבו מאותו חומר כמו המיטה, ולעיתים אף ‘ערבוב’ סגנונות ייצור מראה מעניין יותר. עם זאת, חשוב שיהיה קו מקשר בין הפריטים השונים כדי ליצור מראה הרמוני.

מעבר לנושא העיצובי, לרכישת מיטה, מזרן, שידות ופריטים נוספים לחדר השינה באותה הזדמנות יכולה להיות משמעות מבחינת עלויות. לא פעם, תוכלו להשיג מחיר מיוחד הודות לרכישה מרוכזת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מהו מזרן אורטופדי

מזרן ללא קפיצים

מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ

התקשרו עכשיו

0