שיקולים ברכישת מזרן

חלומות מיטות ומזרנים / שיקולים ברכישת מזרן

שיקולים ברכישת מזרן

נכנסתם לחנות המיטות והמזרונים, ניסיתם את כולם, מיששתם, הרגשתם, והתלבטתם. היה מבלבל, מכיוון שמרבית המזרונים הרגישו נעימים ונוחים. ההחלטה הייתה קשה, ההוצאה הצפויה לא קטנה אז חיפשתם חיזוקים ועזרה מאיש המכירות… 

מסתבר שבייחוד בתחום המזרונים חשוב לבצע התאמה מושלמת בין הלקוח לבין המזרון הנרכש. קבלו כאן כמה טיפים מועילים לטובת העניין.

הניסיון מדבר

כאשר אתם בוחנים ובודקים מזרונים בחנות כדאי שתחפשו את מבוקשכם בחנות מוכרת, וותיקה בעלת אנשי מכירות מקצוענים, שמתמחים בתחום. בניגוד לביגוד, קוסמטיקה או מוצרי אלקטרוניקה, רכישת מזרון היא רכישה משמעותית לאור ההוצאה הגדולה הכרוכה בה והחשיבות שלה לעניין איכות השינה והבריאות שלכם. כיום כמעט כל דבר קונים ומחליפים תדירות. אבל מזרון ?
בהחלט לא.

מכאן, שאם הגעתם לחנות בעלת שם וותק בתחום המזרונים, עליה קיבלתם המלצות חמות, כבר התחלתם ברגל ימין. ובמה נבחן איש מכירות טוב? במקצועיות, בידע שלו וברצון והיכולת לזהות את צורכי הלקוח ולהתאים עבורו את פיתרון השינה הטוב ביותר. לא הזול ביותר, לא היקר ביותר, לא זה שבמבצע דווקא, אלא המזרון האחד והיחיד שיתאים לו אישית. התאמה מושלמת שכזאת תביא לאיכות שינה מעולה ובכך תתרום לנוחותו ולבריאותו. היש חשוב מכך?

אבני הבוחן להתאמת מזרון

קיימים פרמטרים פיזיים לפיהם יש לחפש עבורכם את המזרון המתאים: גובהכם, גילכם, משקל גופכם, מבנה גופכם, תנוחות שינה מועדפת והרגלי שינה.

היות שאנו שונים בגופנו זה מזה, בתנוחות והרגלי השינה שלנו ובהעדפות שלנו קשה יהיה לומר שאותו מזרון יתאים לכל אחד, גם אם מדובר על מזרן אורטופדי מתוצרת טובה. לדוגמא, אם אתם מעדיפים לישון על הבטן, יתאים לכם מזרון רך יותר. זוהי תובנה שלא כל יועץ מכירות למזרונים יודע בהכרח, בפרט אם הוא מכר ציוד אלקטרוניקה במשרה הקודמת שלו, לפני ארבעה חודשים…

ב’חלומות’ עוסקים במכירת מזרונים למעלה מ- 32 שנה. אנו מומחים בתחומנו, כי בחרנו להתמחות אך ורק בתחום זה ואין חידוש או חדש בתחום עליו אין אנו מעודכנים. בתוך כך, אנו מסוגלים להשיג ללקוחותינו מחירים נוחים, מותאמים לכל תקציב. אנו עוסקים במכירת מזרונים מתוצרת ידועה, ומחפשים בכל מכירה את ההתאמה המושלמת ללקוחותינו, וכמובן, תמיד עם אוזן קשבת לכל קונה באשר הוא. אין אנו מתנהלים לפי אופנות מתחלפות. שמנו הטוב והמקצועיות שלנו הם נר לרגלנו.

מה חשוב לנו מכול? להתאים את המזרון ללקוחות שלנו, בגלל שאנו יודעים שהבחירה הנכונה פירושה בריאות: תמיכה לגב, רפיון שרירים והירגעות לקראת שינה עמוקה, איכותית וטובה.

ומה הטיפים שלנו לקראת שינה טובה?

  • הימנעו מאכילת מאכלים דשנים שלוש עד ארבע שעות לפני השינה. הקפידו על ארוחת ערב קלילה בלבד, על מנת לא ללכת לישון עם מערכת עיכול עובדת וקיבה עמוסה.
  • לכו לישון לא מלאים מדי ולא רעבים מדי.
  • קחו בחשבון שפעילות גופנית לפני שינה מעוררת מאוד. אם אתם פעילים ספורטיבית, כוונו את הפעילות לפחות כמה שעות לפני זמן השינה המתוכנן.
  • תרגילי נשימה, מדיטציה או מתיחות עשויים לעזור לרפיון השרירים ולהירגעות לפני השינה.
  • המעיטו בהימצאות מכשירי אלקטרוניקה ומחשבים בחדר השינה.
  • אווררו את חדר השינה על בסיס יומי. תחלופת אוויר טרי וחדש הכרחית לטובת שינה טובה.


חלומות
מתוקים ושינה ערבה!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מהו מזרן אורטופדי

מזרן ללא קפיצים

מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ

התקשרו עכשיו

0