מיטה זוגית – כיצד לבחור את המיטה הנכונה לכם?

חלומות מיטות ומזרנים / מיטה זוגית – כיצד לבחור את המיטה הנכונה לכם?

מיטה זוגית - מיטות זוגיות - חלומותמיטה זוגית הינה הריהוט המשמעותי ביותר בחדר השינה. היא צריכה להיות נוחה עבור בני הזוג אשר ישנים בה ולהתאים לחלל חדר השינה ולסגנון העיצוב שלו. מיטה זוגית איכותית, יכולה לשרת אותנו שנים ארוכות. בבואכם לרכוש מיטה זוגית, כדאי לבדוק מספר פרמטרים. 

נוחות המיטה

כאשר בוחרים מיטה זוגית, יש למצוא את המיטה הנוחה והמתאימה עבור שני בני הזוג. שינה איכותית ורצופה לאורך הלילה היא בעלת השפעה רבה על איכות החיים והבריאות הפיזית והנפשית שלנו. ישנה חשיבות רבה לרכישת מיטה זוגית בעל בסיס מיטה איכותי, שכן יכולות להיווצר בעיות גב אם בסיס המיטה לא ישמור על צורתו. על הבסיס של אותה מיטה זוגית להיות ישר ולאפשר תמיכה בכל חלקי המזרן בצורה שווה.

סגנון מיטה זוגית

חשוב לבחור מיטה שתתאים לטעם האישי שלכם ולסגנון העיצובי עליו החלטתם עבור חדר השינה. כיום ניתן למצוא מיטות זוגיות במבחר רב של סגנונות עיצוביים. ישנם זוגות המעדיפים לרכוש מיטה זוגית בעלת עיצוב מודרני, בעוד אחרים מעדיפים מיטה זוגית בסגנון כפרי. חשוב לדעת שכיום יש יצרני מיטות המאפשרים לכם לבחור ראש מיטה מרופד בבד ועיצוב לבחירתכם. ניתן אף להחליף את ראש המיטה הקיים ובכך לשוות למיטה ולחדר השינה כולו מראה חדש, יוקרתי ורענן.

מידות המיטה

חשוב לרכוש מיטה שמתאימה למידותיכם. מיטה זוגית תגיע לרוב ברוחב של 140 ס”מ ובאורך של 190-200 ס”מ, אך ניתן גם לרכוש מיטות בגודל קווין סייז ברוחב 160 ס”מ או קינג סייז שרוחבן מגיע ל-180 ס”מ. רשת חלומות, המחזיקה במפעל לייצור מיטות זוגיות איכותיות מאפשרת הזמנת מיטות זוגיות בטווח רחב של מידות, כך שתוכלו למצוא את המיטה הזוגית המתאימה לכם. שימו לב כי המידות שאנו מציעים באתר חלומות מתייחסות למידות המזרן. לקבלת גודל המיטה כולל המסגרת שלה, יש להוסיף את עובי מסגרת המיטה בהתאם למיטה שבחרתם.
חשוב מאד לוודא כי מידות המיטה הזוגית שבחרתם מתאימות לחלל חדר השינה, ואיזה מרחב היא תתפוס בו. כדאי לבחור מיטה זוגית לאחר שהחלטתם כיצד תרצו לעצב את חדר השינה, אילו רהיטים נוספים יהיו בחדר וכו’. כך, במידה וחלל החדר מאפשר זאת, תוכלו לרכוש מיטה זוגית עם שידות חדר שינה תואמות. כמו כן, במידה ויש לכם צורך בחללי אחסון נוספים לארון, כדאי לרכוש מיטה זוגית עם ארגז מצעים. במידה ומדובר בחדר שינה קטן, כדאי לבחור מיטה זוגית שאינה חורגת מקו המזרן, או חורגת במידה מועטה על מנת שהמיטה תתפוס כמה שפחות מקום בחדר. מיטה זוגית גדולה מדי עלולה להגביל את חופש התנועה בחדר.

מזרן אורטופדי איכותי

רוב החנויות מציעות רכישת מיטה זוגית עם מזרן תואם. עם זאת, במידה ואינכם בטוחים כי המזרן המוצע הינו איכותי, כדאי לשקול רכישת המיטה והמזרן בנפרד. בבחירת מזרן יש לבדוק האם הוא נוח לשני בני הזוג, ולכן כדאי להגיע יחדיו לחנות בכדי לנסותו. חשוב מאד לבחור מזרן איכותי אשר יעניק תמיכה טובה לגוף כולו, וישמור על צורתו לאורך זמן.

כריות אורטופדיות

לאחר שבחרתם מיטה זוגית טובה ומזרן איכותי, כדאי להשקיע גם ברכישת כריות שינה איכותיות. לכריות השפעה גדולה גם כן על בריאות הגב והצוואר. כריות שינה אורטופדיות יכולות למנוע כאבי גב וצוואר או להפחיתן במידה ואתם סובלים מבעיות אלו.

 

https://halomot.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%95%D7%9F_%D7%96%D7%95%D7%92%D7%99_%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%93%D7%99
× איך אנחנו יכולים לעזור?