מיטה זוגית מתכווננת

חלומות מיטות ומזרנים / מיטה זוגית מתכווננת

מיטה זוגית מתכווננתמיטה מתכווננת היא מיטה אשר מותקן עליה מנגנון חשמלי ומזרן גמיש מיוחד, כך שניתן לשנות את מצב המיטה על ידי לחיצת כפתור בשלט, ולאפשר למשתמשים בה לשכב או לשבת עליה במספר תנוחות שונות. המיטה המתכווננת מאפשרת שליטה בחלק העליון והתחתון כך שניתן להרימם או להורידם בהתאם לצורך. רבים כיום מודעים ליתרונות הרבים שבמיטה מתכווננת. אין מדובר עוד ב”לוקסוס” השמור ליחידים. כך שניתן למצוא מיטות מתכווננות בחדרי שינה רבים בארץ.

היתרונות של מיטה מתכווננת

נוחות ובריאות

בראש ובראשונה, מיטה מתכווננת מאפשרת נוחות מפנקת שמיטה רגילה אינה יכולה לספק, בין אם מדובר על מיטת יחיד או מיטה זוגית איכותית. היות וכיום אנו משתמשים במיטה לא רק בעת השינה, אלא שוכבים או יושבים על המיטה כשאנו קוראים ספר, צופים בטלוויזיה או עובדים עם המחשב הנייד, מיטה מתכווננת מאפשרת לנו לעשות זאת בצורה נוחה ובריאה יותר. לדוגמא, ניתן להרים חצי מהמיטה כלפי מעלה ולשבת בנוחות על המיטה, כך שהגב, הצוואר והראש שלנו זוכים לתמיכה נוחה כשאנו קוראים ספר או צופים בטלוויזיה. כמו כן, אפשר להגביה מעט את אזור הרגליים לעבודה נוחה עם הלפטופ או אם ברצוננו להתפנק וליהנות מארוחת בוקר במיטה. ללא ספק, מיטה מתכווננת יכולה למנוע כאבי גב וצוואר הודות לתמיכה הטובה שתספק במהלך הפעולות השונות הללו.

האפשרות לכוונן את המיטה מאפשרת לנו לזכות בתמיכה נוחה, נכונה ובריאה יותר לגוף שלנו גם בשעות השינה והמנוחה. ניתן לכוון את חלקיה השונים של המיטה בהתאם לתנוחת השינה המועדפת עלינו, ובכך למנוע כאבי גב, צוואר ושרירים. בנוסף, מיטה מתכווננת מחזיקה ביתרון נוסף לסובלים מצרבת בשעת השינה, שכן הרמה של הראש בשעת השינה מונעת את הצרבת. מעבר לכך, מיטה מתכווננת מאפשרת ליהנות ממנוחה מפנקת גם באמצע היום, ולהמריץ את זרימת דם על ידי הרמת אזור הרגליים.

מיטה זוגית מתכווננת לשינה רצופה ואיכותית

פעמים רבות לכל אחד מבני הזוג הרגלי שינה שונים, עובדה אשר יכולה להקשות על שני בני הזוג ליהנות משינה איכותית ורציפה לאורך הלילה. לדוגמא, לא פעם כל אחד מבני הזוג רגיל לתנוחת שינה שונה. כמו כן, יתכן והאישה אוהבת לקרוא ספר לפני השינה בעוד הגבר מעדיף פשוט להיכנס למיטה ולהירדם.

כיום קיימות מיטות זוגיות מתכווננות בהן כל צד של המיטה מתכוונן בצורה עצמאית​. מיטה זוגית מתכווננת כזו מציעה לכל אחד מבני הזוג את היכולת לכוון את המיטה כרצונו, מבלי להיות תלוי בבן זוגו ומבלי להפריע לו. יתרון נוסף של מיטה כזו היא שבן זוג אשר נוטה ל”התהפך” ולשנות תנוחה במהלך הלילה לא מפריע לאחר, וכן במידה ושעות השינה של בני הזוג אינן זהות, כניסה למיטה לא תפריע לבן הזוג הישן.

מיטה זוגית מתכווננת מאפשרת לכל אחד מבני הזוג ליהנות משינה איכותית ורציפה. היתרונות שבשינה איכותית ידועים זה מכבר: שינה טובה שומרת על בריאותנו הפיזית והנפשית, ומאפשרת לנו לקום רעננים ורגועים, ואין ספק שגם הזוגיות מרוויחה מכך.

מיטה זוגית מתכווננת מבית חלומות

רשת חלומות הינה רשת ותיקה אשר מתמחה בתחום השינה, ומציעה מזה שנים רבות מיטות ומזרנים איכותיים. הרשת מציעה מגוון רחב של דגמי מיטות זוגיות אשר ניתן להזמין בהתאם לדגם, לצבע ולמידות הרצויים. כעת ניתן לבחור את המיטה הזוגית המועדפת ואף להתאים עבורה מנגנון חשמלי בכדי ליהנות מן היתרונות של מיטה מתכווננת.

מיטה מתכווננת מבית חלומות כוללת משטח בסיס ומסגרת מיטה איכותיים בגימור מוקפד, וכן מזרנים אורטופדיים איכותיים אשר מותאמים במיוחד למיטות מתכווננות, עשויים בטכנולוגיות מתקדמות ומצוידים באזורי נוחות מקסימאליים. משטח הבסיס עשוי שלבי עץ גמישים, בכדי שיהיה ניתן להרים ולהוריד אזורים שונים במיטה אך עדיין לאפשר תמיכה איכותית.

אנו בחלומות נשמח לעזור לכם לבחור את המיטה המתאימה, להתאים עבורכם את המנגנון וכן את המזרן המתאימים והמשתלמים ביותר עבורכם, כך שתוכלו ליהנות משינה איכותית בחדר שינה מעוצב, מזמין ומפנק.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מהו מזרן אורטופדי

מיטה זוגית עם ארגז מצעים – יתרונות ושיקולים ברכישת מיטה

מזרונים אורטופדיים עם שכבת פילוטופ

0
× איך אנחנו יכולים לעזור?