מהו מזרן אורטופדי

חלומות מיטות ומזרנים / מהו מזרן אורטופדי

מזרן אורטופדי - מזרונים אורטופדיים - חלומותישנם סוגים רבים של מזרונים הנבדלים באיכותם, בסוג וכמות החומר מהם הם עשויים, בגודל ובצורה שלהם. איכות המזרון משפיעה על איכות החיים שלנו, הן מבחינת מצב בריאותנו הפיזית, והן מבחינת המצב הנפשי. שינה על מזרון לא איכותי יכולה להשפיע לרעה על מצב רוחנו, לגרום לעייפות במהלך היום, לכאבי גב ושרירים ועוד. לכן, ישנה חשיבות רבה לבחירת מזרון איכותי.

לעיתים אנו רוכשים מזרון אשר בחנות הרגיש נוח, אך לאחר תקופה קצרה, המזרן מאבד את צורתו, נוצרים בו שקעים, והדבר מוביל לכאבי גב ולשרירים תפוסים. מזרן אורטופדי איכותי מקטין את הלחץ המופעל על הגוף ונותן תמיכה לכל חלק הגוף, ובעיקר לעמוד השדרה. מזרונים העשויים מחומרים כגון לטקס, ויסקו ג’ל ומזרוני קפיצים אשר מרופדים בשכבות אורטופדיות מעניקים לגוף תמיכה מירבית על ידי חלוקה שווה של משקל הגוף על המזרון ומאפשרים שינה נוחה ונעימה לאורך הלילה.

מהו מזרן אורטופדי?

מזרן אורטופדי הוא מזרן אשר תוכנן ועוצב בהתאם לתוצאות מחקרים מדעיים רפואיים על שלד גוף האדם ואיכות שינה. במרכזו של מזרן אורטופדי ישנה ליבה רב שכבתית המעניקה לגוף תמיכה איכותית. בנוסף, המזרן בנוי כך שהלחץ שהגוף מעפיל עליו יפוזר באופן מקסימלי, והגוף יקבל את התנוחה הטובה ביותר עבור שינה טובה. בנוסף לתמיכה בעמוד השדרה, מזרן אורטופדי מעניק תמיכה לכתפיים ולצוואר, ומשפר את זרימת הדם בגוף.

אמנם במקור מזרונים אורטופדיים פותחו כדי לסייע לאנשים אשר סבלו מבעיות גב שונות, אך חשוב להבין כי מזרנים אורטופדיים מומלצים לא רק לאנשים הסובלים מכאבי גב, פרקים וצוואר, אלא לכל אדם. מזרן אורטופדי עוזר במניעת היווצרות בעיות גב מלכתחילה, ואינו רק עוזר במידה וישנן בעיות גב קיימות.

במידה ואתם שוקלים רכישת מזרן אורטופדי יחיד או זוגי, וודאו כי החברה ממנה אתם רוכשים אותו מספקת לכם תעודת אחריות על המזרון. לרוב, מזרן אורטופדי יגיע עם אחריות למספר שנים. מומלץ לנסות את המזרון בחנות, על ידי שכיבה עליו בתנוחת השינה אליה אתם רגילים, ולא רק באמצעות נגיעה או ישיבה עליו.  

רשת חלומות מציעה מבחר גדול של מזרנים אורטופדיים. ‘חלומות’ משתפת פעולה עם חברת מדי קומפורט, והינה בעלת ניסיון שנים רבות של התאמת מזרנים ללקוח לפי צרכיו והמידות הדרושות לו. בין המוצרים שרשת חלומות מציעה מזרנים אורטופדיים מסוג לטקס, ויסקו ג’ל ומזרון קפיצים בדגמי מזרן זוגי אורטופדי וכן מזרן אורטופדי יחיד.

 

× איך אנחנו יכולים לעזור?