קומודה לחדר שינה

חלומות מיטות ומזרנים / קומודה לחדר שינה
קומודה לחדר שינה

קומודהקומודה היא שידת מגירות רחבה והיא משמשת כרהיט נוח ואסתטי הנמצא בשימוש בחדרי שינה. היא יכולה לשמש כמקום לאחסון של חפצים שלא רוצים שיתגוללו ברחבי החדר, לבנים, צעיפים, בגדים ופריטים אחרים דוגמת תכשיטים, ניירות ומכתבים ועוד. היתרון של הקומודה היא שהיא מספקת מקום אחסון נוסף על הארון שנמצא לרוב בחדר השינה, וניתן להניח דברים גם על המשטח העליון שלה כמו תכשיטים, איפור ועוד.

עיצוב חדר שינה הינו מלאכה מורכבת אשר דורשת תיאום בין הסגנונות של מיטה זוגית, ארון בגדים, שידות חדר שינה, קומודה, פריטי רהיטים נוספים כמו גם פריטי טקסטיל ונוי. אין משמעות הדבר שכל האלמנטים צריכים להיות בעלי עיצוב זהה או אפילו דומה, אלא שהם יתחברו יחד באופן הרמוני ליצירת חדר נוח ונעים לשהייה בסוף היום ואף במהלכו.

חשוב לזכור כי חדר השינה משמש אותנו למנוחה ולשינה והוא צריך להשרות עלינו רוגע ולהיות נעים ונוח. כאמור, קומודה מעוצבת היא רק אלמנט אחד שיכול לשדרג את חדר השינה שלכם. לעיצוב חדר שינה מעוצב ונעים חשוב שלא להתפשר ובראש ובראשונה לרכוש מיטה חזקה ויציבה וכן מזרן אורטופדי איכותי שיבטיחו מנוחה מפנקת, ולהשלים את מראה החדר עם רהיטים משלימים איכותיים דוגמת קומודה, פריטי טקסטיל מעוצבים דוגמת מצעים, כיסוי מיטה ווילונות, תאורה מתאימה ופריטי נוי להשלמת המראה והאווירה בחדר.

מהי קומודה

קומודה היא פתרון מעולה לכל חדר שינה. כאשר יש ברשותכם קומודה, אתם יכולים לאחסן בה דברים שתרצו לשלוף באופן מידי במהירות ובנוחות. חשוב לבחור דגם קומודה עם מספר וסוג המגירות בהתאם לצרכים שלכם – כמה מגירות תצטרכו, האם אתם מעדיפים מגירות גבוהות או מספר מגירות נמוכות אך רבות יותר, האם אתם מעדיפים מגירות רחבות או תאים צרים יותר שיהיו זה לצד זה וכו’.

קומודה לחדר שינה יכולה לשמש אתכם באופן שוטף ויומיומי, או לשמש אתכם כמקום אחסון של ביגוד חורף בחודשי הקיץ ולהיפך. אם המטרה היא הראשונה, מומלץ לאחסן במגירות העליונות חפצים ובגדים שאתם זקוקים להם בשוטף, ואילו במגירות התחתונות להניח דברים שתזדקקו להם בתדירות נמוכה יותר כמו שמיכות מקופלות, נעליים, ניירות ומכתבים ועוד.

יתרונות של רכישת קומודה

היתרונות של רכישת קומודה הם רבים וקשורים הן לפן האסתטי והן לפן המעשי של סידור החדר:

  • פתרון אחסון נוח – קומודה יכולה להוות פתרון מעולה כאשר שטח האחסון בארון אינו מספיק, או שהגישה אליו פחות נוחה. בנוסף, היא יכולה להיות פתרון מעולה אם ברשותכם חדר שינה קטן בו הצבת ארון תהפוך את החדר לצפוף. לחילופין, אם ברשותכם חדר ארונות, מן הסתם לא תציבו ארון גדול בחדר השינה עצמו, אך תרצו שטח אחסון דוגמת קומודה לאחסון פריטים שתרצו גישה מידית אליהם. קומודה יכולה להיות פתרון מעולה גם לחדרי תינוקות ופעוטות, לאחסון פריטי ביגוד, מצעים, טיטולים, צעצועים וכו’.
  • חלוקת מגירות נוחה – קומודה יכולה לשמש הן לאחסון בגדים ופריטים גדולים יחסית והן לאחסון פריטים קטנים דוגמת מוצרי טואלטיקה או תכשיטים. ניתן לרכוש קומודה עם מספר מגירות צרות זו לצד זו או מגירות רחבות בלבד וליצור תיחום פנימי לאחסון פריטים קטנים באמצעות סלסלות לדוגמה. כך ניתן לשמור על סדר בחדר השינה ולוודא שפריטים אינם הולכים לאיבוד ברחבי החדר או בארון.
  • שטח אחסון נוסף על המשטח העליון – קומודה הינה שידה נמוכה יחסית לארון, ולכן בנוסף לאחסון במגירות, ניתן לעשות שימוש גם במשטח העליון שלה לאחסון. אפשר לפרוש על הקומודה מפה יפה או תחרה נעימה לעין ועליה להניח פריטי נוי, מעמד לתכשיטים, איפור ואף מראה מהודרת.

השילוב של מראה בקומודה הוא מוצלח במיוחד, שכן כך משמשת הקומודה לכמה מטרות, הן כשטח אחסון והן כאזור בו תתכוננו ליום החדש או לבילוי בערב. אפשר להפוך את הקומודה להניח על גבי הקומודה או במגירות שלה פריטי איפור וכך בעת הצורך להתאפר בנוחות מול המראה, ואף לחסוך זמן שכן תוכלו לעשות הכל בחדר השינה במקום להיכנס ולצאת מחדר האמבטיה בעת ההתארגנות.

רשת חלומות – קומודה לחדר שינה

חלומות מציעה דגמי קומודה לחדרי שינה מעץ איכותי, בהם ניתן לבחור את צבע הרהיט לפי הטעם שלכם. אנו ממליצים לבחור קומודה בצבע ועיצוב שיתאים לסגנון הכללי של חדר השינה שלכם.  ניתן לדוגמה להתאים אותה על פי צבע מסגרת המיטה שבחדר, סוג או פיתוחי העץ של רהיטי חדר השינה וכדומה.

הרשת מציעה מגוון מוצרים דוגמת מיטות זוגיות, מיטות נוער, ספות נוער, מזרונים אורטופדיים, כריות אורטופדיות, שידות לחדר השינה ועוד, כך שהמעוניינים בריהוט חדר השינה יוכלו למצוא במקום אחד מבחר מוצרים איכותיים במחירים משתלמים. ניתן לרכוש מוצרים באחד מסניפי הרשת או דרך אתר האינטרנט, וליהנות מאספקה מהירה עד הבית.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:


מיטה זוגית מעץ מלא

שידות איכותיות לחדר השינה

מיטה זוגית עבור חדר שינה קטן

0
× איך אנחנו יכולים לעזור?